Välkommen att kontakta oss

Mikael Wiktorsson
VD
011-500 03 81 mikael@r-con.se

Anders Liljeberg
Säljare sprinkler
011-500 10 09 anders@r-con.se

Sofia Lindberg
Order, frakt & dokumentation
011-500 03 94 sofia@r-con.se

Robert Hård
Ansvarig pumpstationer & vattenkraft
011-500 03 95 robert@r-con.se

Fredrik Lagnström
Projektledare pumpstationer
011-500 10 08 fredrik@r-con.se

Lars Persson
Ansvarig service & support
011-500 03 82 lars@r-con.se

Sofie Pettersson
Ekonomi & administration
011-500 03 88 sofie@r-con.se

ADRESS

Telefon: 011–31 13 90

R-Con AB

Platinagatan 8

602 23 Norrköping

Tel: 011-31 13 90

Öppettider:
Må–fr: 08.00–16.30